(066)868-86-70 Kharkiv
(098)837-72-70 Kharkiv
calls accepted 10:00-15:00,15:40-18:00

0

Оптовикам

Шановні клієнти!

Ми щиро дякуємо Вам за бажання співпрацювати з нами.

Якщо Ви звертаєтеся до нас перший раз і хочете ознайомитися з прайсом, то можна не проходити реєстрацію. Натисніть ЗАПИТАТИ ПРАЙС і заповніть коротку форму. Ми зв'яжемось з Вами.


Умови співпраці:

  1. Приватний підприємець
  2. Мінімальна закупка 4000 грн. (Для пряжі виробництва Туреччина). З питань покупки пряжі інших виробників ласка звертайтеся до менеджера.
  3. Доставка - будь-яким зручним для Вас способом за Ваш рахунок.
  4. Ми не обслуговуємо СП (спільні покупки) за оптовими цінами.


Якщо Ви вирішили оформити замовлення, то реєстрація необхідна. Будь ласка, перевіряйте правильність зазначеної Вами інформації, тому що куплений Вами товар буде відправлятися за вказаною у формі адресою. Ми не практикуємо нав'язливі дзвінки і SMS розсилки. Якщо Вас цікавлять нові надходження товару і Ви хотіли б бути інформованими про це, дайте знати в офіс.


Щоб зробити замовлення обов'язково зареєструйтеся і робіть замовлення після авторизації.

Якщо Ви вже були зареєстрований, то зайдіть в "Особистий кабінет" (після авторизації) і в розділі "Контактна інформація" змініть групу покупців на "Гуртівня".

Замовлення не скидається через 15 хвилин (як було раніше), якщо робить на одному комп'ютері (з телефону тестується). Тому формувати Ви його можете протягом тривалого періоду.ЗАПИТАТИ ПРАЙС