(066)868-86-70 Kharkiv
(098)837-72-70 Kharkiv
calls accepted 10:00-15:00,15:40-18:00

0

Про нас

Компанія Ярна працює на ринку оптової та роздрібної торгівлі пряжею з 1996 року.


Напрацьований за ці роки досвід і надійні партнерські зв'язки з кращими закордонними виробниками Італії (ВВВ, Лана Гатто), Китаю, Перу, Індії, Туреччини (Алізе Alize, Картоп Kartopu, Ярн Арт Yarn Art, Gazzal газу) дозволять нам пропонувати величезний асортимент пряжі, який задовольнить найвишуканішого покупця.

Щосезонні індивідуальні замовлення на фабриках дозволяють нам гнучко реагувати на модні світові тенденції з поправкою на потреби нашого ринку, дають нам можливість пропонувати високоякісну, затребувану покупцем пряжу за доступними цінами.


Весь товар, пропонований в нашому інтернет-магазині є в наявності. У Вас немає необхідності передзвонювати і уточнювати наявність, замовлення можна робити відразу.

Такі артикули як Меринос 100, Альпака, Канада, Кід мохер на шовку, мериносова шерсть з шовком, справжній кашемір, ангора преміум, як, пух норки, Меріно Лайт, Фрістайл широко відомі нашим покупцям як хіти продажів.

В останні роки ми пропонуємо також італійську пряжу стік для наших покупців, яка дозволила розширити асортимент і зробити доступними за ціною нашим покупцям такі дорогі види пряжі як бебі Кемел, як, кашемір, різні види шовку і багато іншого.

Пряжа «Ярна» пізнавана на українському ринку, на весь товар, виробленому за нашими індивідуальними замовленнями на фабриках світу, варто наш зареєстрований торговий знак "Ярна", який гарантує якість і успішний продаж. З нами Ви побудуєте стабільний бізнес, який буде мати індивідуальне обличчя і гарантований прибуток.


Чекаємо Ваших замовлень!