(066)868-86-70 Kharkiv
(098)837-72-70 Kharkiv
calls accepted 10:00-15:00,15:40-18:00

0

Повернення та обмін

Повернення/обмін товару можливо здійснити протягом 14 днів з моменту покупки згідно із Законом України «Про захист прав споживачів», за умови, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики тощо. . Здійснення обміну/повернення товару провадиться за рахунок покупця. Якщо ви придбали товар у нашому інтернет-магазині, повернення або обмін можна здійснити тільки через інтернет-магазин. Повернення або обмін товару, придбаного в інтернет магазині, через фізичні магазини неможливе, оскільки підставою для цього є чек, виданий конкретним підрозділом.

Для повернення або обміну товару вам необхідно зв'язатися з нами за адресою inetmag@yarn.com.ua з описом причин повернення/обміну та номером вашого замовлення. Після отримання інформації на вашу електронну адресу, в посилку необхідно вкласти товар на повернення, чек та заяву про повернення/обмін товару з інформацією з нашого листа. У заяві також необхідно вказати свої прізвище, ім'я, по батькові та контактні дані (телефон, адресу), паспортні дані, банківські реквізити (ЕРДОПУ, МФО, IBAN, номер рахунку та номер картки), слід вказати, коли і який товар був придбаний, за якою ціною, а також вказати, що річ не підійшла вам хоча б однією з таких характеристик: форма, габарити, фасон, колір або інші причини і тому не може бути використана Вами за призначенням, число і підпис. Звертаємо вашу увагу, що ми можемо повернути кошти на будь-яку картку чи рахунок, крім зарплатних карток, будь ласка, майте на увазі це при заповненні заяви. Після отримання нами посилки повернення коштів може зайняти до 7 робочих днів, залежно від вашого банку (подробиці про термін повернення коштів на рахунок можна дізнатися у вашого банку).

Який товар підлягає обміну:

1. Товар, який має чек;

2. Товар в оригінальній упаковці із збереженими бирками та ярликами, який не був у вжитку;

3. Товар, після купівлі якого не минуло 14 днів.

Процедура повернення та обміну товару належної якості:

1. Повідомте про намір повернути оплачений товар;

2. Повідомте № декларації надісланої посилки;

3. Після отримання товару протягом семи робочих днів ми повертаємо Вам гроші чи інший товар

Процедура повернення товару Неналежної якості:

1. Повідомте про намір повернути оплачений товар;

2. Повідомте № декларації надісланої посилки;

3. Після отримання товару протягом 7 робочих днів ми повертаємо Вам гроші чи інший товар;

УВАГА!! Спиці, в'язальні аксесуари та відмотана на замовлення пряжа на конусах обміну та поверненню не підлягає.

Якщо ви помилилися при замовленні спиць, будь ласка, не розкривайте їх та одразу зв'яжіться з нами за адресою inetmag@yarn.com.ua. Спиці та аксесуари з порушеною упаковкою (відкриті та з порушеною захисною биркою) обміну та поверненню не підлягають.

Невідмотана пряжа в бобінах підлягає поверненню протягом 14 днів, тільки при купівлі цілого конуса з оригінальними знаками (“рідний” конус з биркою). Якщо пряжа була перемотана на неоригінальний (пластиковий чи паперовий) конус, пов'язана і потім розпущена, якщо з бобіни відмотали шматочки на зразки – вона автоматично втрачає товарний вигляд та обміну та поверненню не підлягає.

Якщо вам потрапив бракований товар, будь ласка, надішліть імейл з детальним описом проблеми, фото та номером замовлення на імейл info@yarn.com.ua і ми допоможемо вам якнайшвидше. Кожен випадок розглядається окремо.

Способи оплати:

1. Для власників банківського рахунку в Україні оплата здійснюється за банківськими реквізитами

2. Для власників банківського рахунку в іноземній державі оплата здійснюється за допомогою платіжних систем Western Union або MoneyGram

Спільні покупки в інтернет-магазині за роздрібними цінами робити вигідно за умови доставки на одну адресу.

Повернення товару: за встановленими в Україні правилами. Звертаємо вашу увагу, що пряжа в бобінах підлягає поверненню у встановлені терміни лише за умови придбання у нас цілком і на рідному конусі. Відмотані шматочки порушують первісний вид товару (цілого конуса з оригінальними розпізнавальними знаками), вони вже не мають рідних розпізнавальних знаків і намотані на оригінальний пластиковий конус, поверненню не підлягають.